top
logo

Kto jest kim w szkole

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Rok szkolny 2006/2007

Klasy trzecie spędziły śródroczną "Zieloną szkołę" w Jastrzębiej Górze. Dzieci odpoczywały i uczyły się od 07-23.05.2007.

Zamieszczam Program Zielonej Szkoły autorstwa pani mgr Danuty Krawczyk, który był realizowany podczas Zielonej szkoły oraz materiał zdjęciowy FOTO

 

Rok szkolny 2007/2008

W tym roku uczniowie klasy III-ciej spędzili czas "Zielonej Szkoły" znów w nadmorskiej Jastrzębiej Górze. Opiekami byli wychowawca klasy mgr Katarzyna Wójcik oraz mgr Dorota Gawin. Dzieci odpoczywały w terminie od 5 do 19 maja 2008 r.  Miejscem pobytu był Dom wczasowy "Zew Morza"

Co robiliśmy na zielonej szkole? Przekonaj się sam...
1. Krótkie sprawozdanie autorstwa p. Doroty Gawin
2. Sporawozdanie fotograficzne:
Pobyt na "Zielonej Szkole"
Wycieczkia do Słowińskiego Parku Narodowego
Wycieczka do Gdańsk, Gdyni i Sopotu
Wycieczka na Półwysep Helski

Rok szkolny 2008/2009

W dniach od 15 do 30 kwietnia 2009 roku dzieci z klasy trzeciej wraz z wychowawczynią mgr Joanną Jasińską oraz panią (byłą) pedagog Ireną Rekiel przebywały w Jastrzębiej Górze na "Zielonej Szkole".

Dzieci zwidziły Trójmiasto, Juratę, Oliwę, płynęły po Zatoce Puckiej oraz zwiedziłyfarmę strusią, gdzie sprawdzały jak smakuje jajecznicą z jaednego jajka dla całej grupy.

Dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń. FOTO

Rok szkolny 2009/2010

W dniach od 24 kwietnia do 8 maja 2010 roku dzieci z klasy trzeciej wraz z wychowawczynią mgr Danutą Krawczyk przebywały tradycyjnie w Jastrzębiej Górze na "Zielonej Szkole".

Dzieci zwiedziły zabytki Gdańska, Gdyni, okolice i miejscowośći wokół Zatoku Puckiej. 

Dzieci poznawały tradycje i zwyczaje ziemi kaszubskiej. Zamieszczamy sprawozdanie wychowawcy klasy o pobycie na zielonej szkole oraz relację fotograficzną.

Rok szkolny 2010/2011

Tradycyjnie do Jastrzębiej Góry udała się klasa trzecia wraz z wychowawcą mgr Katarzyna Wójcik na wypoczynek i nauke w ramach "Zielonej Szkoły". Dzieci przebywały na pieknej kaszubskiej ziemi w dniach od 18 maja do 1 czerwca 2010 r. FOTO

Rok szkolny 2011/2012

Tym razem klasy trzecie pojechały do Pogorzelicy na "Zieloną Szkołę". Opiekunami były wychowawczyni klasy trzeciej mgr Joanna Jasińska oraz pani pedagog mgr Patrycja Matyszczak.

Dzieci zwiedzały okolice Wybrzeża Rewalskiego w dniach od 4 do 18 maja 2011 roku. Zwiedziły Trzęsacz, latarnię morską w Niechorzu oraz miasteczko Rewal. OPIS i FOTO

 

Rok szkolny 2012/2013

W dniach od 17 do 31 maja 2013 roku klasy 3a i 3b wraz z opiekunami przebywały w ośrodku "Słowińska Perła" w Rowach na zielonej szkole. Opiekunami były mgr Dagmara Urbanek oraz pani Magdalena Wszędryrówny.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji: karaoke, dyskoteki, gokarty, ogniska, lekcje regionalne, wycieczki (między innymi wycieczka do Ustki połączona z rejsem statkiem, spacer po wydmach, wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego, zwiedzanie muzeum, oglądanie latarni morskiej, wizyta w Parku Wodnym. OPIS i FOTO

 

Rok szkolny 2013/2014

W tym roku szkolnym Rowy przywitały nas piękną, słoneczną pogodą. Morze było zimne, jednak wszyscy ochoczo moczyli stopy – i nie tylko! Staraliśmy się maksymalnie wykorzystać spędzony tam czas, dlatego codziennie odwiedzaliśmy siłownię na otwartym powietrzu, spacerowaliśmy brzegiem Bałtyku i lasem.

Grafik mieliśmy bardzo napięty, ponieważ organizatorzy zapewnili nam wiele ciekawych i miłych atrakcji. Dodatkowo w międzyczasie odbywały się lekcje. Wszystko co dobre szybko się kończy – dwa tygodnie minęły i trzeba było wracać do domu. FOTOGALERIA

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

SP22 wczoraj i dziś


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.