Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "DO YOU KYOTO?" - Czy robisz coś dobrego dla środowiska?. Konkurs organizowany jest przez firmę Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Jego celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami opakowaniowymi, edukacja ekologiczna, kształtowanie postaw proekologicznych w sposób kreatywny i innowacyjny, przy wykorzystaniu technik z zakresu recyklingu i upcyklingu.

Przedmiotem Konkursu jest:
1) wykonanie maskotki kampanii "DO YOU KIOTO?" tzw. Eco-Chan w dowolnej technice w ramach upcyklingu,
2) ułożenie ekologicznych słów do piosenki "Szła dzieweczka do laseczka".

Czas trwania konkursu: od 1 sierpnia do 30 listopada 2018r.

Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo w załączonym regulaminie konkursowym.

Plakat DYK08o smallRegulamin konkursu "DO YOU KYOTO?" - Czy robisz coś dobrego dla środowiska?