top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Zbliżają sie wakacje, a więc i czas w którym dzieci są bardziej niż kiedykolwiek narażona na wiele niebezpieczeństw.
Wpisując sie w nurt ogólnokrajowych akcji mających na celu zapobieganie wypadkom z udziałem dzieci i młodzieży oraz ograniczenie ich tragicznych skutków Zespół Prewencji Szkolnej katowickiej Straży Miejskiej zorganizował w dniu 16 czerwca akcję pn "BEZPIECZNE WAKACJE - BEZPIECZNA WODA". W akcji wzięli  udział uczniowie klas VI z dwóch szkół: SP nr 20 oraz SP nr 22

Uczniowie podzieleni na 5 drużyn rywalizowali ze sobą wykonując zadania przygotowane przez poszczególne służby, mogli również pod okiem wykwalifikowanej kadry zapoznać się ze sprzętem asekuracyjnym obowiązkowym podczas pływania łódką, czy też przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy. 
Akcja miała miejsce na terenach rekreacyjno - sportowych  MDK w Katowicach przy ul. Gliwickiej 214

Rywalizację wygrała drużyna reprezentująca naszą szkołę, druga drużyna zdobyła III miejsce. Gratulujemy i życzymy bezpiecznych wakacji. 
FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.