top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

10.06.2014 - I miejsce w rozgrywkach siatkarskich DYPLOM

14.11.2013 - w czwartek w naszej szkole gościliśmy  drużynę mini siatkarek ze Szkoły Podstawowej nr 47, która rozegrała z naszymi dziewczętami mecz eliminacyjny. Dzięki dużemu zaangażowamiu drużyna naszej szkoły wygrała dwa sety a tym samym zakwalifikowała się do półfinałów, zajmując pierwsze miejsce w grupie. . FOTO

12.11.2013 odbyły się eliminacje do Mistrzostw Katowic w mini piłce siatkowej. Chłopcy stoczyli dwa mecze z których: wygrai ze Szkołą Podstawową nr 59 - 2:1 oraz  przegrali ze Szkołą Podstawową nr 42 - 2:0. W rezultacie zajęli III miejsce w grupie wskutek czego nie zakwalifikowali sie do dalszych rozgrywek.
 

W pażdzierniku Boisku Orlik MDK Załęże - Gliwicka 214 drużyna chłopców wzięła udział w turnieju piłki nożnej. Chłopcy grali ze Szkołą Podstawową nr 59, 66 i 20. Mimo dużego zaangażowania zajęli 4 miejsce.

We wrześniu odbyła się Ślaska Liga Lekkoatletyczna. Naszą szkołę reprezentowały cztery osoby, z których uczennica klasy VI zajęła II miejsce w rzucie piłką palantową.

 21.09.2013 - drużyna chłopców brała udział w eliminacjach do Mistrzostw Katowic w piłce nożnej. niestety zajęła 4 miejsce i nie zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek.
 

10.09.2013 - Odliczanie do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozpoczęte OPIS i FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.