top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Podczas ferii nikt nie mógł się nudzić. W szkole, dla chętnych dzieci przez całe dwa tygodnie, były organizowane zajęcia . W pierwszym tygodniu nasi uczniowie i absolwenci uczestniczyli w zajęciach sportowych pod opieką pani Danuty Karpińskiej.

Drugi tydzień organizowała świetlica szkolna. Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Oprócz zajęć typowo świetlicowych, dzieci zgłębiały swoją wiedzę informatyczną oraz uczestniczyły w warsztatach plastycznych w Muzeum Historii Katowic, odwiedziły również Punkt 44 na Załężu.

W kinie zyskały nową wiedzę na temat bieguna zimna, oglądając film Arktyka 3D. Jeśli jeszce nie jesteś przekonany do spędzania przynajmniej części ferii w szkole obejżyj zdjęcia, które pokazują, że czas spędzony w szkole nie był czasem straconym.

Warsztaty plastyczne w Muzeum Historii Katowic FOTO
Prace wykonane przez dzieci na świetlicy FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.