top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

We wtorek 5.02. 2013 uczniowie klas I-III spotkali się z panem policjantem. Zbliżają się ferie zimowe i wszyscy pragniemy spędzić je wesoło, ciekawie i co najważniejsze - bezpiecznie. FOTO

Pan policjant rozmawiał z dziećmi o zasadach bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach: w czasie zabaw na śniegu, poruszania się na drodze, wobec obcych, co zrobić, gdy zaatakuje je pies.

Przećwiczyły pozycję „żółwia”, która minimalizuje skutki takiego ataku. Dzieci doskonale wiedzą, jak postępować w sytuacji zagrożenia i jak zagrożenia unikać. Podawały wiele przykładów właściwego i niewłaściwego postępowania.

Tematy bezpieczeństwa poruszane są w szkole bardzo często – na lekcjach, zajęciach w świetlicy, na zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Realizujemy w szkole programy: „Bezpieczne dziecko – przyjaciel Sznupka”, „Klub bezpiecznego Puchatka”, „Ratujemy i uczymy ratować”.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.