top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W tym roku przypada 20 rocznica uchwalenia Konwencji Praw Dziecka z tej okazji UNICEF stworzył program „Szkoła z prawami dziecka”. Jego realizacja przewidziana jest na pierwszy semestr roku szkolnego 2009/2010.

W każdej klasie zostaną przeprowadzone lekcje dotyczące Konwencji i praw dziecka.

W dniu 20 listopada zorganizowany zostanie „Dzień Praw Dziecka”. Uczniowie naszej szkoły będą mogli nakręcić film „Prawa dziecka widziane oczyma dziecka” i wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez UNICEF we współpracy ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich.

REALIZACJA:
20.11.2009 - Apel dotyczący praw dziecka OPIS i FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.