top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 8 kwietnia szóstoklasiści  pisali pierwszy, ale z pewnoscią nie ostatni  w swoim życiu, egzamin. Uczniowie wykorzystując wiadomości i umiejętności, które nabyli (lub powinni byli nabyć) podczas nauki w klasasch I-VI, rozwiązywali jak co roku test składajacy się z 25 pytań. Tegoroczne zadania koncentrowały się wokół tematu, którym był sport. FOTO

Uczniowie odpowiadali na pytania do tekstu, który traktował o wspomnieniach naszego wspaniałego trenera piłkarskiego Kazimierza Górskiego, rozwiązywali zadania dotyczące różnych dyscyplin sportowych, musiwli również podzielić się swoimi przemyśleniami na temat dowolnej osoby , która osiagnęła sukces.

Na wyniki sprawdzianu jak co roku będziemy musieli poczekać do czerwca. Wszystkim szóstoklasistom życzymy jak najlepszych wyników. Tegoroczny test jest do ściągnięcia ( pdf).

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.