top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Odpowiednie kierowanie swoim życiem jest bardzo ważne. To czy kiedyś polubimy swoją pracę będzie zależało tylko od nas i wyborów, których dokonamy kończąc szkołę podstawową, gimnazjum czy szkołę ponad gimnazjalną. Dlatego by ułatwić te trudne decyzje zaprosiłam do naszej szkoły konsultantki z Centrum Szkoleń i Kursów GWSH w Katowicach.

W dniu 10.10.2008r. uczniowie klasy VI a i VI b brali udział w warsztatach, dotyczących wyboru profilu szkoły oraz przyszłej ścieżki edukacyjnej. Poprzez zabawę poznali swoje umiejętności, zdolności i zainteresowania, których znajomość pozwoliła im określić swoje predyspozycje zawodowe.

Uczniowie mieli również okazję poznać swoje mocne i słabe strony, zdolności z zakresu komunikacji międzyludzkiej oraz asertywności. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z warsztatów i mają nadzieję, że podejmując ważne decyzje dotyczące ich dalszego kształcenia będą pamiętać to czego się dowiedzieli.

Jako pedagog wiem, że w wieku 12 lat nikt nie myśli o pracy zawodowej, ale edukacja zawodowa powinna być jak najwcześniej. Młodzi ludzie powinni mieć czas by dobrze poznać siebie i dobrze wybrali pracę, która przyniesie im satysfakcję. Tego im życzę z całego serca.
Patrycja Matyszczak- pedagog szkolny

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.