top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

17 czerwca, dwa dni przed zakończeniem roku szkolnego, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w próbie pobicia rekordu Guinessa w kozłowaniu piłkami do koszykówki.

Próba pobicia rekordu rozpoczęła się o godz. 12.45 i trwała 5 minut. W tym czasie wszyscy uczestnicy musieli nieprzerwanie odbijać piłkę. Dopuszczalne było wypadnięcie piłki i ponowne rozpoczęcie kozłowania. Każdy z uczestników otrzymał specjalny certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w próbie pobicia rekordu, a także mógł zatrzymać piłkę.

W imprezie pod Spodkiem, wzięło udział 6528 osób. Akcja bicia rekordu była akcją promującą EuroBasket 2009, czyli europejskie zawody koszykówki mężczyzn, które zostaną rozegrane od 7 do 20 września 2009 r.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.