W dniu 15 października 2007 r. na cotygodniowym apelu rozpoczęliśmy kolejny, już trzeci rok pracy, który ma doprowadzić nas do uzyskania certyfikatu Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Rok szkolny 2007/2008 będzie przebiegał pod hasłem "Mój czas wolny - wolny od nałogów", a więc będzie dotyczył walki z nałogami oraz będzie promował zdrowe sposoby spędzania czasu wolnego.

Na zdjęciu pani pedagog, która wraz z uczniami z klasy Va przygotowała dzisiejszy apel .

Pani pedagog i jej uczniowie przestrzegający słuchaczy przed nałogiem nikotynizmu
i alkoholizmu oraz marnowaniem czasu przed telewizorem i komputerem
Uczniowie słuchali z zainteresowaniem. Miejmy nadzieję, że wezmą sobie do serca ostrzeżenia...