W dniu 17.10.2007r.  miała miejsce akademia z okazji niedawnego Dnia Komisji Edukacji Narodowej oraz pasowanie pierwszaczków na uczniów naszej szkoły.

Akademię rozpoczęła klasa pierwsza, bacznie obserwowana przez swoich rodziców.Wszyscy wyglądali ślicznie w swoich nowych, śnieżnobiałych bluzeczkach.

Występ zakończyło pasowanie, dokonane przez niedawną dyrektorkę naszej szkoły panią Barbarę Gruszkę.

W dalszej części podziwialiśmy uczniów klas VI-tych wcielających się w role komitetu wręczającego Oskary oraz modelki i modeli prezentujących modę nauczycielską na przestrzeni wieków. FOTO