top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

4 marca 2008 r. klasy 4b i 5b były na wycieczce w Izbie Tradycji „Wiejska Chata” w Gliwicach Bojków. W ramach wycieczki uczestnicy wzięli udział w prelekcji na temat tradycji związanych z obchodzeniem Świąt Wielkiej Nocy i przygotowywaniem do nich.

Uczniowie zapoznali się z symbolami towarzyszącymi tym świętom i ich znaczeniom. W czasie zajęć każdy mógł wykonać palmę wielkanocną. Po ciężkiej pracy było ognisko z pieczeniem kiełbasek, pieczywo i ciepła herbata.

W gospodarstwie na dzieci czekały także kozy, kaczki, króliki, koty, które były wdzięczne za każdą przyniesioną przez Miłych Gości marchewkę, jabłuszko... FOTO
mgr Ewelina Zbrońska-Langner

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.