top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 17.10.2007 r. obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Na uroczystej akademii, na którą przybyły również nauczycielki, które jeszcze niedawno uczyły dzieci Załęża, odbyło się także pasowanie pierwszaczków na uczniów.

 

Poczet sztandarowy wprowadzić! Witamy wszystkich przybyłych gości, nauczycieli oraz kochane pierwszaczki
   
   
Teraz czas podziękować nauczycielom za ich mozolna pracę... Ciekawe kto dostanie nagrodę
"Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej nr 22..."
"Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej nr 22..."
Grono pedagogiczne i zgromadzeni widzowie pilnie obserwowali poczynania pierwszaczków Będe sie pilnie uczyć ...
Przygotowujący akademię w pełnej koncentracji... Nasi niedawni nauczyciele nie zawiedli. Przybyli: państwo Piszczek, K. Białek, B.Gruszka, G.Noras, E. Długa, M. Lukaszczyk, I. Rekiel, S.Gwóźdź, Kurek, Hałaśkiewicz.
W kategorii najgłośniejszego nauczyciela - pani Ewelina Zbrońska-Langner. Jeszcze obrazek ze ślubowania
Oskary otrzymują... Moda nauczycielska od epoki kamiennej, przez średniowiecze, lata międzywojenne do naszych czasów.
Najlepsza moda dla nauczycieli XXI wieku. Po akademii spotkanie obecnego grona pedagogicznego z nauczycielami, którzy tak niedawno byli jego częścią. Wraz z panią dyrektor Barbarą Gruszką poddaliśmy się wspomnieniom...

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.