top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W Tygodniu Ziemi klasy I-VI uczestniczyły w wycieczkach i różnorodnych warsztatach ekologicznych. Swoje sprawozdania przedstawiły w postaci plakatów, które zostały wywieszone na korytarzu szkolnym. Wszystkie plakaty zostały ocenione przez jury bardzo wysoko. W końcowym rozrachunku rywalizację związaną z konkursami Tygodnia Ziemi wygrała klasa Va, ze swoim wychowawcą panią mgr Anetą Rusek. To właśnie ta klasa w nagrodę wybierze się do ZOO. Nagrodę wręczono podczas Dnia Ziemi 23 kwietnia 2007 r.

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.