top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 20 czerwca 2007r. szaleliśmy wszyscy wyżywając się sportowo.

Apel rozpoczynający Dzień Sportu w SP22 i jeden z głównych organizatorów tzn. pani Karpińska w akcji. Wygląda jakby urodziła się z mikrofonem...
Stanowisko1 - rzuty do kosza. Pan Szymik szczerzący jak zwykle naturalne zęby do aparatu i uczeń perfidnie depczący swój cień. Ciekawe, czy piłka wpadła do kosza?...
Stanowisko 2 - bieg na 40 m, na drugim planie prowadząca dyscyplinę pani w czerwieni. Stanowisko 3 - skok w dal z miejsca i licząca skrupulatnie punkty pani Karaś.
Stanowisko 4 - strzały na bramkę. Musicie uwierzyć na słowo, że była bramka i była piłka, ale uciekły z kadru. Widać za to świetnie mdlejącą z upału panią Rusek. Stanowisko 6 - skłon dosiężny w siadzie - cokolwiek to znaczy. Wygląda jak miejsce tortur, powiedzcie czy nie mam racji?
Stanowisko 5 - bieg wahadłowy na 10 m w ciągu 30 s. i pani Gwoździewicz na wykroku. Stanowisko 7 - skoki przez skakankę.
Stanowisko 8 - rzuty piłeczkami do celu. Piłeczka przechodzi właśnie z ręki do ręki, aby za chwilę znaleźć się w jednym z dwóch celów.   

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.