top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

15 września 2006 r. cała społeczność szkolna wzięła udział w akcji "Sprzątanie świata - Polska 2006", która w tym roku przebiegała pod hasłem "Wszystkie kolory recyklingu".

Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami, zaopatrzeni w rękawice i kolorowe worki na śmieci sprzątali, jak co roku, obrzeża Rezerwatu Las Murckowski, okolice szkoły oraz fragmenty WPKiW w Chorzowie. Fotogaleria - zdjęcia wykonane przez panią mgr Beatę Karaś w Rezerwacie Las Murckowski Dla klas IV-ych, V-tych i VI-tej b sprzątanie było połączone z wycieczką po rezerwacie, podczas której wysłuchali opowieści pana leśniczego o żyjących w nim zwierzętach.

Klasa VIa wraz z wychowawcą orzaz panią od przyrody przygotowała klomb przyszkolny do akcji "Posadź swoje drzewko". Klomb został przeryty, a rosnące na nim rośliny zostały przesadzone w inne miejsce.

Celem "Sprzątania świata" jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska - poczynając od uprzątania śmieci, poprzez promocję i stosowanie selektywnej zbiórki odpadów po długofalowe, rozbudowane programy ekologiczne.(www.naszaziemia.pl)

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.