A kto to? Sznupek! Wiecie o kim mówię! Od grudnia 2003 roku jest on maskotką śląskiej policji, a jednocześnie miłą przytulanką, która towarzyszy dzieciom w różnych trudnych sytuacjach.

12 tysięcy pierwszoklasistów z 10 miast województwa śląskiego zostało objętych pilotażowym programem "Czuję się bezpiecznie", który będzie uczył dzieci zasad bezpiecznych zachowań. Gościliśmy go i my w naszej szkole 22 września, ostatniego dnia kalendarzowego lata.

Sznupek udziela rad pod czynną całą dobę bezpłatną infolinią 0800222315 oraz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej o samej akcji Sznupek na stronach policyjnych. Zapraszam Was do odwiedzenia fotogalerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć!