W dniach 18 i 19 września 2006 już po raz trzeci przeprowadziliśmy akcję sadzenia drzew i krzewów ozdobnych wokół szkoły.

Było to możliwe dzięki Fundacji Ekologicznej Silesia, która zatwierdziła projekt zazielenienia otoczenia szkoły wykonany przez mgr Dorotę Gawin i przyznała nam po raz kolejny dotację.

W akcji brali udział wybrani uczniowie klas starszych, którzy pracowali ciężko, przekopując klomb przyszkolny, ryjąc i plewiąc pas zieleni przy parkanie oraz sadząc rośliny.

Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy się nimi opiekowali, aby długo cieszyły nasze oczy. Zapraszam do fotogalerii...