W dniu 16 listopada 2006 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach odbyła się „Delfiniada” dla uczniów katowickich szkół podstawowych.

Zawody pływackie rozegrały się w dwóch kategoriach wiekowych: kl. 3-4 i 5- 6. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Katarzyna Kipka z klasy 4 i Mariusz Niewczas z klasy 6. Kasia płynęła kraulem i stylem grzbietowym. Mariusz - kraulem.

Zdj. Od lewej reprezentanci naszej szkoły: Marcin Niewczas, Kasia Kipka z opiekunem p. Danutą Karpińską. Oboje w swoich piątkach zajęli pierwsze miejsca. Niestety, nie zmieścili się na podium.

Oto wyniki naszych pływaków:
Kasia Kipka płynąc stylem dowolnym uzyskała IX miejsce na 39 startujących, z czasem 0,22,43 s. W stylu grzbietowym zajęła VI miejsce na 20 startujących z czasem 0,25,30s. Mariusz Niewczas w stylu dowolnym uklasował się na V miejscu na 51 startujących z czasem 0,38,22

Więcej zdjęć znajdziesz w fotogalerii szkolnej. Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej www.zso7.katowice.pl