top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W sobotę 25.XI.2006 roku odbył się III Diecięcy Festiwal Piosenki Religijnej zorganizowany, podobnie jak dwa poprzednie przez Parafię św. Józefa w Katowicach Załężu. Wzięły w nim udział wszystkie szkoły załęskie,w tym również nasza Szkoła Podstawowa nr 22.

Nasza "reprezentacja" w osobach: Karolina Makles, Dagmara Sztuba, Małgorzata Bernacka, Aleksandra Grela, Dorota Alf, Aleksandra Swoboda oraz Jessica Chlebik, po raz kolejny udowodniła swoją klasę. Profesionalne jury w składzie: ks. Grzegorz Szwarc, pani Krystyna Białek oraz dziennikarka Radia M i Gościa Niedzielnego, dwa pierwsze miejsca przyznało uczniom naszej szkoły.

Pierwsze miejsce za pieśń "Maryjo,śliczna pani" otrzymała Małgorzata Bernacka z klasy Vb, Aleksandra Grela z pieśnią "Jezu ufam Tobie" uklasowała się na miejscu drugim. Repertuar opracowała pani Katarzyna Młoźniak-Grabowska, która składa tą droga podziękowania panu M. Szymikowi, za przygotowanie muzyczne naszych uczestniczek oraz pani A. Piechaczek za pomoc.

Dziewczęta biorące udział w festiwalu na codzień uczą się śpiewu pod okiem naszego znakomitego muzyka pana
M. Szymika. Życzymy im dalszych sukcesów. Zobacz fotogalerię...

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.