W dniach od 13 do 18 stycznia 2007 r. odbyło się drugie spotkanie robocze przedstawicieli szkół biorących udział w europejskim projekcie edukacyjnym SOKRATES. Spotkanie miało miejsce na Węgrzech.

Przedstawicielami naszej szkoły były koordynatorki projektu panie Anna Piechaczek i Aneta Rusek oraz pani Anna Krzak oraz pani Aleksandra Godzik.

Panie podzieliły się spostrzeżeniami dotyczącymi nauki czytania w naszej szkole, wysłuchały wielu ciekawych wykładów i poznały sposoby funkcjonowania szkół na Węgrzech. Szczegóły wyprawy oraz bogaty materiał zdjęciowy już niedługo...

Tym razem spotkanie, tak jak poprzednio odbyło się w gronie dorosłych, ale są również planowane spotkania z udziałem uczniów. Fotograficzne sprawozdanie z wizyty znajdziecie w fotogalerii