W dniu 25.04.2007 odbył się III Międzyszkolny Festiwal Piosenki Turystycznej i Dziecięcej. Podobnie jak dwa poprzednie, miał on miejsce w naszej szkole, a jego naczelnym organizatorem była pani Katarzyna Czapla.

W tym roku współzawodnictwo odbywało się w czterech kategoriach, a o nagrodę Złotej Nutki walczyło sześć szkół i 12 przedszkoli. Jury, pod przewodnictwem dyrektora Szkoły Podstawowej nr 22 przyznało następujące nagrody:

W kategorii piosenki dziecięcej, zespołów klas IV-VI :
I miejsce zdobył zespół ze Szkoły Podstawowej nr 53 (zdobywca II miejsca na poprzednim festiwalu) z piosenką pt. "Szkolny rock and Roll"
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 22 z piosenką pt."Kopciuszek"
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 17 z piosenka pt. "Szeryf do rondla"

W kategorii piosenki turystycznej, zespołów klas IV-VI :
I miejsce - zespół ze Szkoły Podstawowej nr 20, który zaprezentował piosenkę pt. "Zgubione marzenia"
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 z piosenką pt. "Wędrujemy razem"
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 20 z piosenka "Stary szlak"

W kategorii piosenki dziecięcej, zespołów z przedszkoli:
I miejsce
- grupa Gumisie z Przedszkola nr 30
II miejsce - Miejskie Przedszkole nr 45 z piosenka "W przedszkolu"

W kategorii piosenki turystycznej, zespołów z przedszkoli:
I miejsce
- grupa Gumisie z Miejskiego Przedszkola nr 77 z piosenka "Gdy przychodzi taka chwila"
II miejsce - grupa Smerfy z Przedszkola Miejskiego nr 5 z piosenka "Zielony ląd"
III miejsce - grupa z Miejskiego Przedszkola nr 21 Wesoła Ludwiczka z piosenką "Stokrotka"

Wszystkim zwycięzcom oraz nauczycielom, którzy przygotowywali zespoły gratulujemy!
Zapraszam do fotogalerii