top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Dzień 9 czerwca 2009 r.  połowa szkoły spędziła na szkolnym rajdzie, którego meta w tym roku znajdowała sie na Magurce, w Beskidzie Małym. Dzień był wietrzny, ale słoneczny, więc rajd jak najbardziej udał się. Uczniowie podzieleni na dwie grupy zdobyli szczyt o wysokości 909 m. n.p.m dwoma drogami.

Starsi uczniowie podchodzili szlakiem wiodącym z Mikuszowic Krakowskich, młodsi z Wilkowic. Wszyscy spotkali się pod schroniskiem i po odpoczynku i zjedzeniu żurku, przystąli do zawodów sportowych. Po drodze na Magurkę, starsi uczniowie poznawali rośliny łąkowe oraz uczyli się rozpoznawać ważniejsze gatunki drzew liściastych i i glastych, rosnących w beskidzkim lesie.

O godzinie 18.00 opaleni, zmęczeni, ale zadowoleni przyjechaliśmy na Załęże. Druga połowa w tym czasie uczyła się w szkole. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku frekwencja na rajdzie będzie taka sama, jak w latach poprzednich. Żałujcie, że z nami nie pojechaliście! Było świetnie! FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.