top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 4.X.2007 reprezentacja naszej szkoły pokonała drużynę Szkoły Podstawowej nr 44 w pierwszej turze rozgrywek w piłce nożnej. Nasi, rozgromili wspomnianą drużynę 3:1, dzięki czemu zakwalifikowali się do drugiej tury rozgrywek w rywalizacji o Mistrzostwo Katowic w piłce nożnej.


Skład drużyny: Od góry, z lewej: Damian Zawadzki (kl. VIa), Oliwia Cierpka (kl.VIb), Jakub Malinowski (kl.VIb),Paweł Nowak (kl.VIa), Kamil Wojciechowski (kl.Vb), Dominik Klepak (kl. VIa), Daniel Chlebik (kl.IVb). Od dołu, z lewej: Szymon Januszewski (kl.Vb), Adrian Kałkowski (kl.Va), Patryk Grycko (kl.VIb), Krzysztof Żyłka (kl.VIb).

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.