W poniedziałek 28 kwietnia nasza szkoła, reprezentowana przez panią mgr Anetę Wochnik oraz panią mgr Aleksandrę Burek, zaistniała na konferencji dla szkół województwa śląskiego nt. „Program Comenius Uczenie się przez całe życie”.

Konferencja została zorganizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i Kuratorium Oświaty w Katowicach, a nasza szkoła została zaproszona w celu zaprezentowania projektu „Etor - jak uczymy czytać w Europie?”, realizowanego w ramach programu Socrates Comenius.

Nasze panie omówiły dorobek szkoły związany z uczestnictwem w programie oraz służyły radą innym szkołom, które chciałyby się do niego zakwalifikować. Konferencja miała miejsce podczas targów, przedstawiających przykłady dobrej praktyki programu Comenius. FOTO