top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Jak co roku w naszej szkolnej świetlicy odbyła się zabawa integracyjna dla dzieci. Dzięki niej nowi uczniowie mogli lepiej poznać starszych kolegów i koleżanki z innych klas, a także miło spędzić czas w towarzystwie swoich przyjaciół. FOTO

Świetliki miały okazję posłuchać wesołej muzyki, potańczyć i rywalizować w takich zabawach jak np. taniec na gazecie. Ogromną radość sprawiła im zabawa w krzesełka :) Mamy nadzieję, że na następną zabawę również przyjdziecie! Już dziś serdecznie zapraszamy :)

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.