top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

23 kwietnia był dniem działań ekologicznych. Zwiększając bioróżnorodność wokół szkoły posadziliśmy 5 sadzonek żywotników oraz uratowialiśmy przed całkowitym stratowaniem maleńkie krzewy bukszpanów, posadzone przed rokim wzdłóż nowych boisk.

Sadzonki żywotników przybyły do nas 21.04. i są częścią akcji powstałej z inicjatywy Katowickiewj Straży Miejskiej, Urzędu Miasta Katowice oraz zespołu programowego ds. Miejskiego Programu "BEZPIECZNE DZIECKO - PRZYJACIEL SZNUPKA" . Jesteśmy jedną  z 98 placówek do których dotarły  sadzonki wraz z  tabliczką informujacą o akcji.


W tej chwili drzewka rosną już ciesząc oczy żywą, soczysta zielenią. Mamy nadzieję, żę będziemy je długo ogladali w takim stanie.

Do akcji wyznaczonych zostało 5 uczniów z klas IV, VIa i VIb, jednak z upływem czasu każdy chciał mieć swój wkład w sadzenie i przesadzanie.

Pomagali więc uczniowie z klasy V - tej i wielu uczniów z klasy VIb jak również nauczyciele, których z pewnoscią rozpoznacie na zdjęciach. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.