top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!


Dnia 06. maja 2010 roku w ZSO nr 7 przy ulicy Witosa 23 odbył się pierwszy zlot samorządów uczniowskich.
 

Z każdej szkoły miały przyjechać trzy osoby. Uczestnicy byli z różnych miast. U nas jedna osoba nie dotarła, więc pojechały tylko dwie. Na miejscu byliśmy przydzieleni do różnych sal, gdzie można było zjeść pączki i napić się wody. O godzinie 9:30 przyszliśmy na aulę, gdzie podzielono nas do różnych grup (każda osoba z samorządu w innej) i był pokazany taniec ludowy zespołu „Katowiczanki”.

Po rozejściu do różnych grup, dyskutowaliśmy o samorządzie i jego pracy. Jedna z grup zrobiła listę, co organizują samorządy w szkołach. Były to: dyskoteki, konkursy itp. Po dyskusjach wszyscy udaliśmy się na obiad do stołówki . Zaraz po nim poszliśmy na aulę.

Tam były pokazane prezentacje poszczególnych samorządów podstawówek i gimnazjów, a w nich nasza. Każda szkoła chciała zaprezentować siebie jak najlepiej. Uczestniczyła w tym też szkoła, która organizowała ten zlot, czyli Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach. Wszyscy wrócili do domu pełni zapału z przeprowadzonych dyskusji i nie tylko…
Natalia Bogdańska kl. VIB

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.