top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

17 maja reprezentacja naszej szkoły, którą śmiało można nazwać zespołem redakcyjnym, wzięła udział w VII edycji Miejskiego Konkursu Młodych Pismaków  o nazwie " Łap za pióro".

Konkurs został zorganizowany przez Gimnazjum nr 2  im. Jana Pawła II z Chorzowa. Wzięli w nim udział redaktorzy gazetek szkolnych ze szkół podstawowych i gimnazjów oraz zespoły innych instytucji np.: domów kultury, świetlic środowiskowych, domów dziecka, które przesłały 3 numery gazetek szkolnych do organizatora.

Dzięki konkursowi nasi młodzi pismacy poznali tajniki pisania i składania czasopism, nawiązali znajomości z zespołami redakcyjnymi z innych szkół a także mogli pochwalić sie swoim kunsztem pisarskim. Konkurs przebiegał w miłej, swojskiej atmosferze, a uczestnicy mogli cieszyć sie nie tylko z mile spędzoinego czasu, ale także z otrzymanych za swoją pracę i poświecenie nagród. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.