top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Dnia 25 maja o godz. 09.00 odbył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową.

Dzieci przygotowywały się do niego od początku roku szkolnego na lekcjach techniki, pod kierunkiem pani Basi Kurzak-Kawki.  Do egzaminu przystąpiło trzynaście osób z klas IV-V. Tylko jedna osoba nie wykazała się wystarczajacą wiedzą.

Wszystkim pozostałym gratulujemy i życzymy  bezpiecznego rajdowania po ulicach Załęża. Pamietajcie jednak, że nie będziecie jedynymi uczestnikami ruchu drogowego! Zachowajcie ostrożność i wykorzystujcie w praktyce wiedzę zdobytą w szkole.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.