top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 15 czerwca, korzystajac z pięknej pogody, zorganizowany został w naszej szkole DZIEŃ SPORTU. Właściwie powinniśmy nazwać ten dzień SZKOLNĄ OLIMPIADĄ, na co wskazywała jego oprawa.

Podczas rozpoczęcia nie zabrakło flagi i ognia olimpijskiego, hymnu, prezentacji przypominającej ideę olimpiady oraz  pokazów sportowych. Konkurencje sportowe zapoczątkowane zostały wraz ze słowami wypowiedzianymi przez pania dyrektor: "Olimpiadę 2010 uważam za otwartą".

Od tej chwili wszyscy stawili się w sportowych strojach w przydzielonych miejscach, aby spróbować swoich sił w sportowych konkurencjach. Uczniowie rywalizowali pokonując na rowerze tor przeszkód, biegali na 60 m, grali w dwa ognie, brali udział w różnych konkurencjach na sali gimnastycznej.

Dzień zakończył mecz siatkarski: nauczyciele kontra uczniowie, wygrany oczywiście przez ... nauczycieli. Wraz z wyprowadzeniem flagi i ognia olimpijskiego zakończyliśmy ten cudowny dzień. Dziękujemy pani Karpińskiej i Jasińskiej, to dzięki Wam tak wspaniale się bawiliśmy.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.