top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniach 17.10-21.10.2007 przedstawiciele naszej szkoły odbyli kolejną wizytę roboczą, związaną z programem SOCRATES, w którym bierzemy udział już drugi rok.

Tym razem nasze panie Aneta Rusek, pani dyrektor Halina Wiencek-Kipka oraz pani Aneta Wochnik poznawały tajniki edukacji hiszpańskiej oraz dzieliły sie naszymi doświadczeniami w tej kwestii.

 

Ośrodek doskonalenia nauczycieli w Vitigudino. W tej Sali nauczyciele uczą się korzystania z tablicy interaktywnej. Gościmy na lekcji hiszpańskiego.
W klasie piątej. Przypadkowo trafiliśmy na zajęcia muzyczne. Wielu uczniów gra na flecie.
Gościliśmy też w filii szkoły z Vitigudino, w maleńkiej wiosce, gdzie nie ma nawet sklepu. Do szkoły tutaj chodzi 7 uczniów w wieku od 3 do 12 lat. Przywitali nas występem. Najbardziej wzruszyli nas najmłodsi uczniowie. Maja zaledwie trzy lata.
Korytarz szkolny. Uliczka w Vitigudino
Sierra de la Stella - Góry Gwiazdy z sanktuarium Matki Boskiej Francuskiej. W muzeum etnograficznym, w którym eksponaty zgromadzili rodzice uczniów.
Dziś już relikt – a jeszcze do niedawna tak wyglądała typowa wieś hiszpańska.
Typowa wieś hiszpańska Typowy widok sklepu mięsnego. Nam hiszpańskie przysmaki mięsne nie przypadły do gustu.
W tym budynku mieszka król Hiszpanii Park w Madrycie – miejsce odpoczynku mieszkańców tego miasta. W głębi – pomnik Alfonsa
Ogród przed pałacem królewskim zadziwia niezwykle ciekawie i starannie przystrzyżonymi roślinami. Plaza Major w Salamance, mieście, gdzie mieszkałyśmy.

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.