top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

We wtorek 17 kwietnia 2007 r. klasa VI b, w ramach Tygodnia Ziemi odwiedziła Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Oto relacja fotograficzna tej wizyty zorganizowanej w ramach Tygodnia Ziemi.
 

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach na temat  "Wiosenne klimaty - co piszczy w trawie” prowadzonych przez mgr Agnieszkę Kowalczyk, pracownika Centrum Edukacji Ekologicznej Pałacu Młodzieży w Katowicach oraz w dwóch wystawach.
Pierwszą wystawę nt "Uśmiechy świata" klasa zwiedziła z przewodnikiem, który pokazywał ciekawym widzom fotografie Elżbiety Dzikowskiej oraz stroje z różnych okolic Ziemii.
Na wystawie znalazły się zdjęcia z najnowszej książki autorki o tym samym tytule. Uczniowie mogli oglądać uśmiechniętych ludzi z różnych zakątków naszego globu.
Druga wystawa prezentująca fotografie z najstarszego polskiego parku narodowego - Białowieskiego Parku Narodowego zatytułowana była „Zwierzęta pierwotnej puszczy”.

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.