top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

18 września 2006 r. odbyła się zabawa integracyjna, głównie z myślą o uczniach klas pierwszych. Zabawa udała się wybornie, dzieci wspaniale się bawiły! Z niecierpliwością czekają na następną zabawę.

16 listopada 2006 r. odwiedziła nas funkcjonariuszka Straży Miejskiej. Przeprowadziła ona pogadankę na temat bezpieczeństwa dzieci w drodze do szkoły oraz w kontaktach z nieznajomymi. Obejrzeliśmy również film, który pokazał, jak należy się bronić przed atakiem psa.

4 grudnia 2006 r. wybraliśmy się do Biblioteki Miejskiej w Załężu, gdzie odbyło się „Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem”. Były interesujące konkursy dotyczące znajomości bajki, a także namalowaliśmy naszego bohatera. Jego portret wisi w naszej świetlicy.

W minionym półroczu wzięliśmy udział w dwóch konkursach. Był to Ogólnopolski Konkurs Plastyczny zorganizowany przez kino „IMAX” na projekt kinowej maskotki, która będzie przyjacielem wszystkich dzieci. Drugi konkurs został zorganizowany przez MDK w Załężu. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie kartki z kalendarza, z wybranym miesiącem, o tematyce przyrodniczo - ekologicznej.

W styczniu 2007 r. gościliśmy 18 wychowawców świetlic ze szkół katowickich wraz z metodykiem do spraw świetlic panią Marią Bernard. Nauczyciele uczestniczyli w zajęciach świetlicowych nt. "Podwodny Świat". Konspekt zajęć.

W dniu 07 lutego 2007 r. zorganizowaliśmy szkolny konkurs wiedzy "Wiem wszystko" FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.