top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Dnia 31 października 2006 r. uczniowie klasy pierwszej nareszcie stali się prawowitymi uczniami naszej szkoły - zostali „pasowani na ucznia”. Na to miano musieli zasłużyć i pochwalić się swoimi niektórymi umiejętnościami.

Podczas uroczystego spotkania, na którym byli obecni rodzice, pani Dyrektor oraz starsi koledzy i koleżanki, pierwszaki przedstawiły swój program artystyczny. Wypadli doskonale! Po uroczystym ślubowaniu.

Pani Dyrektor każdego pierwszaka uroczyście mianowała na Ucznia Szkoły Podstawowej Nr 22 (wielką kredką). Aby przypieczętować ten fakt, każdy uczeń odcisnął swój kciuk umaczany w tuszu pod tekstem ślubowania i otrzymał pamiątkowy Dyplom.

Uczniowie i rodzice usłyszeli również wiele ciepłych słów od  Pani Dyrektor, starszych kolegów i od wychowawczyni. Po tej oficjalnej części , nadszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy pierwszaków oraz na wspólną zabawę przy muzyce , wspólne pląsy i świętowanie. Ten dzień był dla najmłodszych uczniów szczególny i ważny.

Zasłużyli w pełni na to wyróżnienie - miano „UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA 22 W KATOWICACH”, a to co pokazali podczas uroczystości, utwierdziło nas w tym przekonaniu.
Anna Piechaczek

Zapraszam do fotogalerii szkolnej

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.