top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 12.04.2007 uczniowie klas szóstych uczęszczający do naszej szkoły pisali pierwszy egzamin w swoim życiu - Sprawdzian w szóstej klasie szkoły podstawowej.

Egzamin ten jest powszechny i obowiązkowy , dlatego brali w nim udział wszyscy uczniowie klas szóstych w liczbie 38. Na napisanie testu uczniowie mieli 60 minut. Musieli pamiętać o odpowiednim zakodowaniu swojej pracy, a potem dokładnie czytać pytania i odpowiadać na polecenia.

Sprawdzian, którego tytuł brzmiał „W szkole” obejmował 26 pytań. Uczniowie musieli przeczytać tekst o rozdaniu nagród przed wakacjami (fragment "Rekreacji Mikołajka”) i odpowiedzieć na pytania, był też wiersz "Ostatnia lekcja” i jego analiza. Zamieszczam link, dzięki któremu będziecie mogli ponownie zapoznać się z jego treścią.

W dniu 12 kwietnia, swój sprawdzian pisały wszystkie klasy uczęszczające do SP22. W ten sposób, na bieżąco uczniowie mogą śledzić swoje postępy w nauce, aby dobrze napisać ten najważniejszy "Sprawdzian w szóstej klasie szkoły podstawowej". Wyniki sprawdzianów zostały przedstawione i omówione na konsultacjach z rodzicami w dniu 18.04.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.