top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Finał tegorocznych PÓL NADZIEI, który objął swoim Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Katowice - Piotr Uszok, miał miejsce 24 maja w Przedszkolu nr 39 przy ulicy Gliwickiej.

Tego dnia nagrodzeni zostali laureaci konkursów, które towarzyszyły realizacji programu, wybrano również najpiękniejsze żonkilowe ogrody. Wśród laureatów znalazł się również nasz ogród, który ku naszej radosci został wyróżniony. Spotkanie uświetniły panie będące w Zarządzie Fundacji Ślaskie Hospicjum dla Dzieci ; Prezes pani Natasza Godlewska oraz V-ce Prezes pani Ewa Wójcik-Gil, które podziękowały wszystkim za serce i pomoc niesioną chorym dzieciom.

Rozdaniu nagród towarzyszyły występy artystyczne. Przedszkolaki przywitały wiosnę, a dzieci z Domu Dziecka "ZAKĄTEK"  z Katowic przypomniały wszystkim o prawach dziecka, a zwłaszcza o prawie do miłości. Na dziedzińcu przedszkola czekały na dzieci niespodzianki: dmuchane zjeżdzalnie, park linowy oraz poczęstunek w postaci kiełbasek pieczonych na ogniu, ciast i soczków. Pogoda nie dopisała, ale wszyscy dobrze sie bawili.

FOTOGALERIA - FINAŁ PÓL NADZIEI
Realizacja programu w naszej szkole
1. Początek Pól Nadziei w szkole - sadzenie żonkili OPIS i FOTO
2. Żonkilowe pole wiosną - kwitnące kwiaty FOTO
3. Kwiaty dla darczyńców - bibułe żonkile OPIS i FOTO
4. Pierwsza kwesta na rzecz Hospicjum - kwesta przed kościołem św. Józefa OPIS i FOTO
5. Druga i trzecia kwesta - sklep Tesco FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.