top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W miesiącu maju miał miejsce IV Ogólnopolski Konkurs Malarski dla dzieci i młodzieży STRASZKI ŚLĄSKIE. Na konkurs napłynęło 414 prac ze szkół i instytucji kultury z terenu całego kraju, w tym praca naszej uczennicy Tamary Harutyunyan. Jury powołane przez organizatorów konkursu, na posiedzeniu w dniu 16 kwietnia 2013 roku przyznało 9 nagród i 10 wyróżnień w różnych kategoriach wiekowych. FOTO

23 maja została zorganizowana wystawa pokonkursowa, na której można było oglądać nagrodzone i wyróżnione prace a także ponad 20 prac malarskich zakwalifikowanych przez jury do wystawy. Jedną z tych prac wykonała nasza uczennica pod okiem pani Barbary Kurzak–Kawki.

Wernisażowi prac towarzyszyły:
występ dziecięcego zespołu”Bombon” z Tychów- „Z archiwum X Śląskich straszków”
wręczenie nagród laureatom
oglądanie wystawy
warsztaty plastyczne dla dzieci
warsztaty dotyczące edukacji regionalnej dla nauczycieli – prelekcja pana Marka Szołtyska, Alojzego Lyski.

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.