top
logo

Kto jest kim w szkole

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniach 17.05 - 31.05.2013 klasy 3a i 3b wraz z opiekunami przebywały w ośrodku "Słowińska Perła" w Rowach na zielonej szkole.  FOTO 

Pogodę, porównując z Katowicami, mieliśmy przepiękną. Chociaż czasami kropił deszcz i wiał baaaaardzo silny wiatr, to przeważnie świeciło słońce. Temperatury nie były zbyt wysokie, jednak udało nam się złapać trochę koloru:)

Organizatorzy przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji: karaoke, dyskoteki, gokarty, ogniska, lekcje regionalne, wycieczki (między innymi wycieczka do Ustki połączona z rejsem statkiem, spacer po wydmach, wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego, zwiedzanie muzeum, oglądanie latarni morskiej, wizyta w Parku Wodnym i wiele, wiele innych). Staraliśmy się wykorzystać ten czas i codziennie spacerowaliśmy po plaży, oglądaliśmy zachody słońca i zbieraliśmy skarby znalezione w piasku.

Oczywiście nie można zapomnieć o lekcjach, które odbywały się tam w trochę mniej typowy sposób. Dwa tygodnie bardzo szybko nam minęły i niestety musieliśmy wracać do domu.
Tekst: Magdalena Wszędyrówny

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

SP22 wczoraj i dziś


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.