top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Sobotę 18 maja sześcioosobowa drużyna z naszej szkoły wraz z opiekunem p. Dorotą Gawin, wzięła udzial w I Młodzieżowej Grze Miejskiej "Szlakiem Hut Katowic". Organizatorem gry był Górnośląski Oddział PTTK. FOTO

Uczestnicy zwiedzili Izbę Tradycji Hutniczej Huty Metali Nieżelaznych "Szopienice" S.A., zobaczyli pracujące oddział dawnej huty "Silesia" na Wełnowcu oraz przemieszczając się w obrębie Katowic poznali historię tego miasta.

Pogoda dopisała, było pięknie, słonecznie i ciepło, nazwa imprezy jednak nie miała nic wspólnego z jej przebiegiem. Zamiast w  grze uczestniczyliśmy w  wycieczce krajoznawczej, miejsce zabawy i rywalizacji zajęło słuchanie  o historii regionu. Była to wspaniała lekcja regionalizmu, która wiele nas nauczyła, uczestnicy jednak czekali na coś zupełnie innego...
Tekst: Dorota Gawin

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.