top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Już po raz drugi w tym roku grupa dziewcząt z naszej szkoły kwestowała na rzecz chorych z Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci. FOTO

Nik nie musiał ich namawiać, przyszły chętnie i przez trzy godziny, bez odpoczynku zachęcały klientów sklepu Tesco do pomocy dieciom. Nie zawsze było łatwo, bo i ludzie są różni. Jedni pytali, uśmiechali się i wspomagali, ale były i osoby zupełnie obojętne a nawet wrogie.

Dzielnie pomagała również zaprzyjaźniona z naszą szkołą pani Grażyna, pracownik Hospicjum. Opiekun grupy z ramienia szkoły (p. D.Gawin) pełnił w tym dniu rolę ochroniarza, pilnując, aby dziewczęta były bazpieczne i niczego im nie brakowało. A interwencje były konieczne i  to nie raz.

W tym dniu ku radości pani Grażyny, dziewczęta zebrały 710,19 zł. Mamy nadzieję, że pieniądze zostaną dobrze spożytkowane i pomogą choć jednemu choremu dziecku.

30 maja chętni uczniowie, zgodnie z prośbą dyrekcji sklepu TESCO, kwestowali na rzecz Fundacji Tesco - dzieciom. (dwa ostatnie zdjecia). Zebrana kwota będzie wiadoma po przeliczeniu w czerwcu.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.