W dniu dzisiejszym odrwaliśmy się od naszych codziennych obowiązków, aby wziąć udział w niecodziennej "Odlotowej lekcji". FOTO

Dzięki pani Joannie Sularz i jej PTASZYŃCOWI poznaliśmy biologię kilku ptaków drapieżnych, oglądając je, dotykając i obserwując podczas lotu. Wiemy już czym różnią się od siebie sokoły, jastrzębie i sowy; jak polują; gdzie żyją, czym się żywią.

Po trwającym blisko godzinę pokazie, dzieci brały udział w konkursie wiedzy o poznanych drapieżnikach, miały też okazję  zrobienia sobie zdjęcia z ptakami. Szczegóły znajdziecie na stronie www.ptaszyniec-odlotowelekcje.pl