top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

15.04.2013 r. jak co roku zawitały do nas dzieci z okolicznych przedszkoli. Przybyły na organizowaną przez naszą szkołę Olimpiadę Przedszkolaka. FOTO

Najpierw przedszkolaki poznały historię i ideę igrzysk olimpijskich oraz ich symbole. Następnie uczniowie klasy V wprowadzili flagę i znicz olimpijski, a także wysłuchaliśmy hymnu olimpijskiego. Gdy Olimpiada Przedszkolaka 2013 została oficjalnie otwarta, można było już przystąpić do konkurencji sprawnościowych. A były to m.in. : bieg z przekazywaniem pałeczki, skoki dodawane, tor przeszkód, bieg na szczudle. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem brały udział w zawodach, każdy chciał jak najszybciej dobiec do mety i zdobyć punkty dla swojej drużyny.

W przerwach uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności: Angelika Badyniak z klasy IV wykonała układ gimnastyczny, a dziewczynki z klasy V układ choreograficzny. Była też prezentacja strojów i sprzętu sportowego: narciarki, pływaczki, piłkarza, siatkarki.
Na zakończenie igrzysk każdy ich uczestnik stanął na najwyższym stopniu podium i dostał pamiątkowy dyplom. Był też zdrowy i smaczny poczęstunek.
W organizację olimpiady Przedszkolaka zaangażowane było i sponsorowało ją Centrum Aktywności Lokalnej działające w Załężu.
Mamy nadzieję, że przedszkolaki dobrze się bawiły i będą mile wspominać naszą szkołę.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.