top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W grudniu 2012 roku w ramach projektu Eduscience, szkoła otrzymała Stację meteo serii WS. Jest to profesjonalna stacja pogodowa dostarczająca podstawowych danych pogodowych jak: temperatura, wilgotność, opad, prędkość i kierunek wiatru, ciśnienie atmosferyczne oraz wielu danych dodatkowych jak temperatura odczuwalna czy temperatura punktu rosy.

Stacja meteo z konsolą odbiorczą jak i konsola odbiorcza z komputerem komunikuje się drogą radiową. Oprogramowanie komputerowe umożliwia monitorowanie i rejestrowanie danych meteo oraz zapewnia dostęp do historii danych pomiarowych, analizowanie trendów i tendencji w czasie np. poprzez wykresy.

Już wkrótce uczniowie klasy pilotażowej zostaną zapoznani ze stacją meteo oraz sposobem odczytywania danych pogodowych. Pracę z nowym sprzętem rozpoczynamy już w styczniu.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.