top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Szkolną tradycją jest coroczne wspólne kolędowanie ostatniego dnia pobytu w szkole przed świętami. W tym roku nie mogło być inaczej - po klasowych wigiliach, łamaniu się opłatkiem i składaniu życzeń odbył się konkurs kolęd. FOTO

Poziom był bardzo wyrównany i jury (p. dyrektor D. Krawczyk, p. Nikonowicz i p. Gołka) miało bardzo trudne zadanie. Dzieci były świetnie przygotowane. Oprócz tego, że potrafiły zaśpiewać praktycznie wszystkie zwrotki kolęd (a jak wiemy niektóre są bardzo długie) to nie zabrakło przebranych pastuszków i aniołków.

Dzieci grały także na instrumentach i miały przygotowane specjalne układy do swoich utworów. Po konkursie cała szkoła wspólnie śpiewała kolędy, więc było nas chyba słychać na całym Załężu - tak zapamiętale dzieci śpiewały. Wesołych Świąt! :)

Wyniki konkursu kolęd:
I miejsce - klasa 1a "Bosy pastuszek"
II miejsce - klasa 3a "Ach ubogi żłobie"
III miejsce - klasa 6 "Gdy się Chrystus rodzi"

IV miejsce zajęły wszystkie pozostałe klasy:
- klasa 1b "Pójdźmy wszyscy do stajenki"
- klasa 2 "Z narodzenia Pana"
- klasa 3b "Przybieżeli do Betlejem"
- klasa 4 "Święta, święta"
- klasa 5 "Jest taki dzień" i "Dziś w stajence"
Tekst: Magdalena Wszędyrówny

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.