top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

23 października w naszej szkole miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Tego dnia pierwszaki zostały pasowane na uczniów szkoły. Pierwszoklasiści w odświętnych strojach wspaniale zaprezentowali krótką, wesołą inscenizację. FOTO

 Najważniejszym momentem tej uroczystości było uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, że będą się dobrze uczyć i przynosić chlubę rodzicom, ojczyźnie oraz szkole. Każde dziecko zostało przyjęte do grona uczniów poprzez symboliczne dotknięcie wielkim ołówkiem przez panią dyrektor.

 Po zakończeniu uroczystości pani dyrektor wraz z przedstawicielami Rady Rodziców oraz uczniami klas pierwszych otwarła w naszej szkole salę zabaw oraz nową salę lekcyjną wyposażoną w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła". Klasa, zgromadzone w niej sprzęty sportowe oraz pomoce dydaktyczne zostały poświęcone przez księdza. Miejsce to zrobiło na wszystkich duże wrażenie. Po emocjonujących chwilach był również czas na słodki poczęstunek oraz figle w sali zabaw. FOTO
Tekst: Hanna Kamińska

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.