top
logo

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/01.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/02.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/03.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/04.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/05.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/06.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/07.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/08.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/09.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/10.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/11.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/12.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/13.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/14.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/15.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/16.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/17.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/18.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/19.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/20.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/21.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/22.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/23.jpg

23 października to dzień bardzo rasnosny dla naszej szkoły, dzień w którym miały miejsce dwie bardzo ważne uroczystości. Najpierw pierwszoklasiści z wielkim przejęciem składali swoje pierwsze ślubowanie przed szkolnym sztandarem, potem byli świadkami otwarcia i poświęcenia pierwszej w naszej szkole sali zabaw oraz swojej nowej klasy lekcyjnej.

My, korzystającz ich czasowej nieobecności, sfotografowaliśmy dla Was tą salę, która wzbudza wielkie emocje. Uczniowie klas VI-tych zagladają  z zazdrością  przez okna marząc, aby choć na chwilę znów być pierwszakami... Czy warto, oceńcie sami... FOTO

Skąd wzięła się u nas otwarta właśnie sala zabaw? W poprzednim roku szkolnym dzięki staraniom pani dyrektor oraz pani Patrycji Matyszczak przystąpiliśmy do programu rządowego pod nazwą "Radosna Szkoła", dzięki któremu otrzymamaliśmy dofinansowanie na urządzenie sali zabaw i ... szkolnego placu zabaw. FOTO

"Celem programu jest zapewnienie najmłodszym uczniom właściwego rozwoju psychofizycznego i warunków do aktywności ruchowej porównywalnej ze standardami wychowania przedszkolnego. Realizacja programu rozłożona jest na lata 2009-2014 i w tej perspektywie czasowej ma objąć wszystkie placówki szkolne.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.