top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W piatek 21 września dołączyliśmy wreszcie do uczestników międzynarodowej akcji "Sprzatanie świata 2012". Zaopatrzeni w worki i rekawiczki, rozpoczęliśmy równo o godzinie 8.00, wymarszem spod szkoły. FOTO


W miejscu spotkania, pod bramą Wesołego Miasteczka czekał już na nas uśmiechnięty pan Czerwiński, który szybko zorganizował uczniów. Podzieleni na grupy prowadzone przez pracowników parku, rozpoczęliśmy wielkie sprzątanie. Słoneczko ładnie przygrzewało, co po ostatnich, chłodnych i deszczowych dniach było dlas nas miłą odmianą.

Ostatecznie posprzataliśmy ulicę Złotą, promenadę przy "Elce" oraz ftagment lasu przylegającego do Wesołego Miasteczka. Atrakcją dla klas IIIa i IV oraz ich opiekunów, była przjażdżka samochodem parkowym, która zaoszczędziła czas potrzebny na dojście do miejsca sprzatania. Klasy pierwsze co prawda ominęła ta atrakcja, za to teren wokół szkoły lśni dzięki nim czystością.

Dwie poranne godziny piatkowego przedpołudnia spędziliśmy pracowicie. Chciałoby się powiedzieć: posprzatałeś- nie śmieć!. I tym wnioskiem zakończę to krótkie sprawozdanie.
Tekst: Administrator strony

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.