top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Wiersze Juliana Tuwima już od stu lat bawią i uczą miliony Polaków. Któż nie zna takich tytułów jak: "Lokomotywa", "Okulary", "Kotek", czy "Abecadło". Niejeden z nas potrafi wyrecytować je bezbłędnie, ale czy znają je nasze dzieci? Czy mamy czas na czytanie im bajek i wierszyków tak, jak to robili nasi rodzice i dziadkowie?  FOTO 

Wychowankowie świetlicy, uczęszczajacyc do trzeciej klasy choć troszkę poznali twórczość tego klasyka literatury dziecięcej, uczesnicząc w międzyświetlicowym, miejskim  konkursie o życiu i twórczości Juliana Tuwima pt. "Magiczne wiersze". Konkurs oraz jego rozstrzygnięcie miały miejsce 9 kwietnia w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 im. Roberta Oszka w Katowicach. W konkursie zmagało sie 18 dwuosobowych drużyn. Nasze dzieci wykazały się wielką wiedzą,  zajmując miejsce w drugiej piątce. Gratulujemy i mamy nadzieję, że był to tylko początek przygody z wierszami tego poety. 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.